image001

cechta’s program 2018/04

 

| 1:Leden | 2:Únor | 3:Březen ||| 4:Duben ||| 5:Květen | 6:Červen | 7:Červenec | 8:Srpen | 9:Září | 10:Říjen | 11:Listopad | 12:Prosinec |

 

back to > home   go to > dates list

 

01.04. (ne) - Velikonoční mejdan - Dobronice u Chýnova [(17:15)19:00-20:00-03:30(04:30)]

---------------

04.04. (st)  - KLUB K2 (České Budějovice) [21:00-04:00] /II. Faculty of Economy Night/  event@facebook

05.04. (čt)  - <volno> plánované volno...

06.04. (pá) - HELL CLUB (Humpolec) [22:00-05:00] /(Po)Velikonoční šupačka/

07.04. (so) - <technické zajištění>  Czech Dance Masters 2018 - Regionální kolo pro JČ kraj 16.ročník - Sportovní hala Č.Budějovice - organizuje Move21  event@facebook  video@cdm  photos@cdm

07.04. (so) - SVATBA - ZÁMEK VLAŠIM (Vlašim) [(12:00)13:30/17:00-18:30-24:00(01:30)] (svatební party)  video@vimeo

---------------

13.04. (pá) - PARADISE CLUB&COCKTAIL (Třebíč) [21:00-04:30] /Maxi Drinks/

14.04. (so) - Hotel Palcát Tábor - 18.ročník soutěže ve společenských tancích /příprava/ [19:30-20:45]

14.04. (so) - DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí I, Tábor) [22:00-01:00/03:00-04:00] /Tennessee Fire/ + DJ Milan Bílek

15.04. (ne) - Táborský pecen - 18.ročník soutěže ve společenských tancích - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK [((06:45))08:00-09:00-16:30(18:45)]

---------------

20.04. (pá) - <technické zajištění>  BAR NO SIGNAL (Tábor) - koncert Gazdina roba

20.04. (pá) - Jarní ples tanečníků - k tanci a poslechu výhradně hudba pro společenské tance - Sokolovna Radimovi u Želče - pořádá TŠ ATAK [(17:15)19:00/20:00-01:00(01:45)]

21.04. (so) - Krajský přebor SMS - závod motokrosového seriálu pro JČ - Propad, Pacov - pořádá Motocross Pacov a Motosport Chýnov [(07:30)08:00-18:30(19:00)] <technické zajištění>  event@facebook

21.04. (so) - DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí I, Tábor) [22:00-04:00] /Brasil Night/

---------------

24.04. (út)  - KLUB K2 (České Budějovice) [21:00-04:00] /UV Neon Party/  event@facebook

25.04. (st)  - Spolkový dům Střelnice Tábor - cyklus šansonových večerů /příprava/ [22:15-24:00]

26.04. (čt)  - Spolkový dům Střelnice Tábor - cyklus šansonových večerů - pořádá Město Tábor [(16:15)19:00-20:30(22:30/23:00)]  event@facebook

27.04. (pá) - Czech Dance Masters 2018 - Zemské kolo Čechy - STREET HVK - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY [(09:45)10:30-22:00(22:45)] event@facebook  photos@cdm  video@cdm

27.04. (pá) - <obsazeno> taneční soutěž do večera... (Praha)

28.04. (so) - <technické zajištění>  SVATBA - Pelhřimov (svatební party)

28.04. (so) - Czech Dance Masters 2018 - Zemské kolo Čechy - STREET JVK - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY [(07:00)08:15-21:30(22:00)] event@facebook  photos@cdm

28.04. (so) - <obsazeno> taneční soutěž včera, dnes a zítra:-)

29.04. (ne) - Czech Dance Masters 2018 - Zemské kolo Čechy - STREET MINI, DVK, HVK2 - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY [(07:30)09:00-20:00(22:15)] event@facebook  photos@cdm

---------------

30.04. (po) - <volno> na dotaz...