image001

cechta’s program 2018/06

 

| 1:Leden | 2:Únor | 3:Březen | 4:Duben | 5:Květen ||| 6:Červen ||| 7:Červenec | 8:Srpen | 9:Září | 10:Říjen | 11:Listopad | 12:Prosinec |

 

back to > home   go to > dates list

 

01.06. (pá) - DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí I, Tábor) [22:00-04:30] /Glasses Up!/

02.06. (so) - <technické zajištění>  SVATBA - ŠEJDORFSKÝ MLÝN (Okrouhlička, Havlíčkův Brod) (svatební party)

02.06. (so) - SVATBA - PENZION U FARMÁŘE (Moraveč) [(11:00)/(11:30)13:30/16:30-22:30-03:00(05:15)] (svatební party)  video@vimeo  photos@zachovamezazizky

---------------

08.06. (pá) - původní rezervace... Taneční akademie TŠ ATAK - přehlídka všech složek školy - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK [16:30-17:45]

08.06. (pá) - <technické zajištění>  SVATBA - RESTAURACE HOLAŠOVICE (Holašovice, České Budějovice) (svatební party)

08.06. (pá) - SVATBA - HOTEL VŠETICE (Netvořice-Všetice, Benešov) [(12:30)13:30/14:00-15:30//(01:45)] (ozvučení obřadu)

09.06. (so) - <technické zajištění>  SVATBA

09.06. (so) - SVATBA - U ČERNÉHO BERÁNKA (Meziříčí, Tábor) [(10:15)11:00/12:00-16:00-21:30-02:15(03:15)] (svatební party vč. ozvučení obřadu)

---------------

12.06. (út)  - Den s technikou - IVS COP Sezimovo Ústí II /příprava/ [12:45-16:00]

13.06. (st)  - Den s technikou - IVS COP Sezimovo Ústí II [(06:15)08:00/08:30-12:30/12:45(14:30)] (den otevřených dveří pro žáky ZŠ)

14.06. (čt)  - SVATBA - PENSION SMOLOTEL (Smolotely, Příbram) [(14:00)15:00/15:30-16:00-19:00-03:00(04:15)] (svatební party vč. ozvučení obřadu)

15.06. (pá) - <technické zajištění>  SVATBA - KD VLÁSENICE (Vlásenice, Kamenice nad Lipou) (svatební party)

15.06. (pá) - GREINER PERFOAM (Tábor) [(15:15)16:00-20:00(21:15)] (Global Greiner Day - den otevřených dveří)

15.06. (pá) - <free> na dotaz...

16.06. (so) - <technické zajištění včetně DJ>  SVATBA - LESNÍ RESTAURACE PINTOVKA (Tábor)  (svatební afterparty)

16.06. (so) - <technické zajištění>  SVATBA - PENZION NA MÝTĚ (Sezimovo Ústí, Tábor) (svatební party)

16.06. (so) - <technické zajištění>  SVATBA - ZÁMEK BECHYNĚ (Panství Bechyně) (svatební party)

16.06. (so) - <technické zajištění>  SVATBA - MATOUŠOVSKÝ MLÝN (Dražice) (svatební party)

16.06. (so) - SVATBA - KD NÁROD (Soběslav) [(12:45)14:30/17:15/19:00-02:00(03:30)] (svatební party)

17.06. (ne) - <technické zajištění>  Traktoriáda - SDH Chotčiny u Chýnova

17.06. (ne) - Dračí lodě - 8.ročník závodů - ATC Knížecí rybník - pořádá Město Tábor [(07:00)08:00-16:45(18:45)]  event@facebook  photos@mestotabor

---------------

18.06. (po) - Dračí lodě - 4.ročník závodů táborských škol - ATC Knížecí rybník - pořádá Město Tábor [(07:30)08:00-13:00(14:15)]

22.06. (pá) - SVATBA - VELKÝ ŠANC (Tábor) [(09:30)10:00/11:00/11:45(12:30)] (ozvučení obřadu)  video@vimeo  photos@zachovamezazizky

22.06. (pá) - SVATBA - SAMOTA U HOUPACÍHO KONĚ (Zhoř u Tábora) /příprava/ [17:30-19:30]

22.06. (pá) - DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí I, Tábor) [22:00-04:30] /The Ritual/ + DJ Brian  photos@facebook

23.06. (so) - <technické zajištění> Lužnická šlapka - 7.ročník cyklojízdy po březích Lužnice - Husovo náměstí, Sezimovo Ústí I - pořádá MěXuS SÚ [(07:30)09:00-13:30(15:00)]

23.06. (so) - SVATBA - SAMOTA U HOUPACÍHO KONĚ (Zhoř u Tábora) [(10:30)11:45/13:00-17:30-02:30(04:30)] (svatební party vč. ozvučení obřadu)  info@noskovakatka

24.06. (ne) - Mladý sportovec Jihočeského kraje - závody pro hendikepované děti ve věku 3-8 let - Areál Komora, Tábor - pořádá SK Mloci [(08:30)09:00-13:00(14:00)]  report@jcted

---------------

27.06. (st)  - Školní Akademie 2018 - 1.část vystoupení žáků ZŠ  - KD Chýnov - pořádá ZŠ Chýnov [(08:15)09:00-11:00(11:45)/(18:30)19:00-20:30(20:45)]

28.06. (čt)  - Školní Akademie 2018 - 2.část vystoupení žáků ZŠ  - KD Chýnov - pořádá ZŠ Chýnov [(08:30)09:00-10:30(11:00)/(18:30)19:00-21:00(22:00)]

29.06. (pá) - SVATBA - STATEK U PRAHY (Škvorec, Praha) [(12:15)13:45/15:00-19:30-01:00(03:30)] (svatební party vč. ozvučení obřadu)

30.06. (so) - <technické zajištění> Meteorit Cup 2018 - 7.závod motokrosového seriálu - Propad, Pacov - pořádá Motosport HT Group [(07:30)08:00-18:00(19:00)]

30.06. (so) - SVATBA - SCHWARZENBERSKÝ PANSKÝ DVŮR (Krsice, Čimelice) [(10:15)11:30/12:30-13:30-17:30-19:30-00:30(02:00)] (svatební party vč. ozvučení obřadu)