image001

cechta’s plans 2019

 

 

 

back to > home   go to > dates list   go to > dates 2018/12

 

Leden...

01.01.2019 (út)  - XVII. Protivínský ohňostroj - Masarykovo náměstí - pořádá MěKS a Město Protivín

13.01.2019 (ne) - rezervace... Táneční akademie TŠ ATAK - přehlídka všech složek školy - pořádá TŠ ATAK

18.01.2019 (pá) - MATURÁK - Hotel Palcát Tábor - 4.B (SZeŠ Tábor) - Happy Band Tábor  event@facebook

18.01.2019 (pá) - předběžná rezervace... MATURÁK - KD Písek /DJstage#2/

19.01.2019 (so) - rezervace... 21.Ples Města Veselí nad Lužnicí - KD Veselí n/Luž.

19.01.2019 (so) - rezervace... 12.Ples Městyse Frymburk - Hotel Frymburk

19.01.2019 (so) - předběžná rezervace... MATURÁK - Kulturní dům Chýnov - (SPŠ Tábor) (technické zajištění = zvuk/světla)

26.01.2019 (so) - České Budějovice Open - 4.ročník soutěže ve společenských tancích - KD Gerbera (České Budějovice) - pořádají Taneční-Kurzy [(08:00)09:00-17:30]

 

Únor...

01.02.2019 (pá) - <free> na dotaz...  CITADELA / Bobycentrum Brno

08.02.2019 (pá) - rezervace... MATURÁK - MDK Týn n/Vlt. - 2.NP (SOŠ+SOU Hněvkovice) - MIDI Band Tábor

09.n.16.02. (so) - rezervace... KD Veselí n/Luž. - RM GASTRO (reprezentační ples RM Gastro)

10.n.17.02. (ne) - rezervace... Dětský karneval - Dobronice u Chýnova

21.02.2019 (čt)  - Spolkový dům Střelnice Tábor - cyklus šansonových večerů - pořádá Město Tábor

23.02.2019 (so) - předběžná rezervace... Reprezentační ples ASFALTADA - pořádá Asfaltado TTT z.s.

 

Březen...

01.03.2019 (pá) - X. Taneční ples - KD Gerbera (České Budějovice) - pořádají Taneční-Kurzy

14.n.21.03. (čt)  - předběžná rezervace... Jihočeský zvonek - 24.ročník regionální pěvecké soutěže žáků ZŠ a víceletých gymnázií - Divadlo O.N. (Tábor) - pořádá Město Tábor

14.n.21.03. (čt)  - předběžná rezervace... Miss Sezimovo Ústí 2019 - příprava, stavba - Kino Spektrum

15.n.22.03. (pá) - předběžná rezervace... Miss Sezimovo Ústí 2019 - příprava, zkouška - Kino Spektrum

16.n.23.03. (so) - předběžná rezervace... Miss Sezimovo Ústí 2019 - finálový večer 4.ročníku soutěže - Kino Spektrum - pořádá MěXuS SÚ ve spolupráci s Grand Agency

16.n.23.03. (so) - předběžná rezervace... DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí I, Tábor) /Afterparty Miss Sezimovo Ústí 2019/

23.03.2019 (so) - rezervace... Czech Dance Masters 2019 - Regionální kolo pro JČ kraj 17.ročník - Sportovní hala Č.Budějovice - organizuje Move21 [(06:30)7:00-11:00-19:30(21:30)]

28.03.2019 (čt)  - Spolkový dům Střelnice Tábor - cyklus šansonových večerů - pořádá Město Tábor

 

Duben...

06.04.2019 (so) - Czech Dance Masters 2019 - Regionální kolo Praha - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY [(06:15)06:45/08:30-22:15(24:00)]

06.04.2019 (so) - <obsazeno> taneční soutěž do večera... (Praha)

07.04.2019 (ne) - Táborský pecen - 19.ročník soutěže ve společenských tancích - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK [((06:45))08:00-09:00-16:30(18:45)]

18.04.2019 (čt)  - Spolkový dům Střelnice Tábor - cyklus šansonových večerů - pořádá Město Tábor

21.04.2019 (ne) - předběžná rezervace... Velikonoční mejdan - Dobronice u Chýnova

26.04.2019 (pá) - Czech Dance Masters 2019 - Zemské kolo Čechy - STREET HVK - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY

27.04.2019 (so) - Czech Dance Masters 2019 - Zemské kolo Čechy - STREET JVK - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY

28.04.2019 (ne) - Czech Dance Masters 2019 - Zemské kolo Čechy - STREET MINI, DVK, HVK2 - Sportovní hala Slavia Praha - organizuje B.D.S.ACADEMY

 

Květen...

03.05.2019 (pá) - rezervace... SVATBA - HOSTINEC DASNÝ (Dasný, České Budějovice) [17:00] (svatební party)

04.05.2019 (so) - rezervace... SVATBA - HOSTINEC DASNÝ (Dasný, České Budějovice) [17:00] (svatební party)

17.05.2019 (pá) - rezervace... SVATBA

18.05.2019 (so) - Tábor Open - 20.ročník soutěže ve společenských tancích - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK

19.05.2019 (ne) - Tábor Open - 20.ročník soutěže ve společenských tancích - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK

24.05.2019 (pá) - rezervace... Táborská muzejní noc 2019 - slavnostní večer muzejních institucí - Žižkovo náměstí - pořádá Město Tábor

25.05.2019 (so) - rezervace#1... SVATBA - Strmilov zrušená rezervace... SVATBA - PENZION NA LUKÁCH (Široký Důl, Svitavy)

25.05.2019 (so) - rezervace#2... SVATBA

26.05.2019 (ne) - rezervace... Den Dětí 2019 - Amfiteátr Tismenické údolí - pořádá Město Tábor

30.05.2019 (čt)  - Spolkový dům Střelnice Tábor - cyklus šansonových večerů - pořádá Město Tábor

 

Červen...

01.06.2019 (so) - rezervace #1... SVATBA

01.06.2019 (so) - rezervace #2... SVATBA - Čáslav

05.06.2019 (st)  - HOUSŮV MLÝN (Tábor) [(19:00)20:00/21:00---] (Zdravé město)

08.06.2019 (so) - rezervace... SVATBA - HOTEL GRAND MARK (Praha) (svatební party vč. ozvučení obřadu)

15.06.2019 (so) - rezervace... SVATBA - Přeštěnice

22.06.2019 (so) - rezervace... SVATBA - Semice

28.06.2019 (pá) - rezervace... SVATBA - LESNÍ RESTAURACE PINTOVKA (Tábor) (svatební party vč. ozvučení obřadu)

29.06.2019 (so) - rezervace... SVATBA - PENZION U FARMÁŘE (Moraveč)

16.n.23.06. (ne) - předběžná rezervace... Dračí lodě - závody dračích lodí v rámci festivalu "Léto nad Lužnicí" - ATC Knížecí rybník - pořádá Město Tábor

17.n.24.06. (po) - předběžná rezervace... Dračí lodě - závody dračích lodí táborských škol - ATC Knížecí rybník - pořádá Město Tábor

26.06.2019 (st)  - Školní Akademie 2019 - 1.část vystoupení žáků ZŠ  - KD Chýnov - pořádá ZŠ Chýnov

27.06.2019 (čt)  - Školní Akademie 2019 - 2.část vystoupení žáků ZŠ  - KD Chýnov - pořádá ZŠ Chýnov

 

Červenec...

06.07.2019 (so) - rezervace... SVATBA - HODĚJOVICKÝ MLÝN (Hodějovice, Pelhřimov)

13.07.2019 (so) - rezervace... SVATBA - ŠEJDORFSKÝ MLÝN (Okrouhlička, Havlíčkův Brod)

20.07.2019 (so) - rezervace... SVATBA - Tábor

27.07.2019 (so) - rezervace... SVATBA - PENZION MLÝN NA PRÁDLE (Senožaty u Bechyně)

28.07.2019 (ne) - rezervace... Velká cena E.ON+EPJ+MČR 2019 - 36.ročník Táborského triatlonu - pořádá E.ON Triathlon Team

 

Srpen...

03.08.2019 (so) - rezervace... Chotovinské zatáčky 2019 - 5.ročník jízdy veteránů - Chotoviny > Sedlec-Prčice - pořádá Muzeum Chotoviny

10.08.2019 (so) - rezervace... SVATBA - PENZION U FARMÁŘE (Moraveč) (svatební party)

24.n.31.08. (so) - rezervace#1... XII. Městské slavnosti protivínské - Masarykovo náměstí, Protivín - pořádá MěKS a Město Protivín

24.08.2019 (so) - rezervace#2... SVATBA

 

Září...

06.09.2019 (pá) - rezervace... SVATBA - Tábor

07.09.2019 (so) - předběžná rezervace... E.ON Aquathlon Cup - seriál závodů "Aktivní pro život" - depo+start: Plavecký stadion - pořádá E.ON Triathlon Team

14.09.2019 (so) - předběžná rezervace... Dětský ráj - Žižkova bašta, Holečkovy sady - 28.ročník Táborských setkání - pořádá Město Tábor

21.09.2019 (so) - předběžná rezervace... Strmý vrch 2019 - 37.ročník tradičního motozávodu - Strmý vrch, Chýnov - pořádá Motosport Chýnov

28.09.2019 (so) - ??? !!! předběžný možný plán... České Budějovice Open - 5.ročník soutěže ve společenských tancích - KD Gerbera (České Budějovice) - pořádají Taneční-Kurzy

28.09.2019 (so) - Koncert, který otevírá dveře - koncertní veřejná sbírka již posedmé - nám. TGM, Tábor - pořádá Centrum Kaňka [(12:00)13:00-19:00...(19:45)]

29.09.2019 (ne) - předběžný plán... Tábor Unlimited - 19.ročník soutěže v hip hopu, street dance a breakdance - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK

 

Říjen...

05.10.2019 (so) - Veteráni Čelkovice 2019 - 18.ročník srazu a závodu historických vozidel - pořádá SPŠ Tábor [(11:30)13:00-16:00(17:30)]

05.10.2019 (so) - <volno> na dotaz...

06.10.2019 (ne) - Velká cena Tábora - 21.ročník soutěže ve společenských tancích - Hotel Palcát Tábor - pořádá TŠ ATAK [(07:45)08:45-17:45(19:00)]

10.n.17.10. (čt)  - předběžný plán... Festival čokolády Tábor - Spolkový dům Střelnice Tábor /příprava/

11.n.18.10. (pá) - předběžný plán... Festival čokolády Tábor - zahájení festivalu - Náměstí TGM, Tábor

12.n.19.10. (so) - předběžný plán... Festival čokolády Tábor - Spolkový dům Střelnice Tábor

12.n.19.10. (so) - předběžný plán... Havelský trh - Žižkovo nám., Tábor - pořádá Město Tábor

 

Listopad...

09.n.10.11. (so/ne) - předběžný plán... Martinská slavnost - lucerničkový průvod pro děti zakončený příjezdem sv.Martina - park u kostela sv. Filipa a Jakuba - pořádá RC RADOST

09.11.2019 (so) - předběžný plán... Svatomartinská slavnost - park před Spektrem, Sezimovo Ústí - pořádá MěXuS SÚ

29.11.2019 (pá) - předběžný plán... Slavnostní rozsvícení vánočního stromu - Žižkovo nám., Tábor - pořádá Město Tábor

 

Prosinec...

06.12.2019 (pá) - předběžný plán... Hotel MAS Sezimovo Ústí II (firemní akce PTM)

20.12.2019 (pá) - předběžný plán... KD Veselí n/Luž. - RM GASTRO (firemní akce RM Gastro)

24.12.2019 (út)  - předběžný plán... DISCO APOLLO (Sezimovo Ústí I, Tábor) /Ježíškovský mejdlo/

 

2020

29.08.2020. (so) - předběžný plán... <technické zajištění> Letiště Čápův dvůr - Den otevřených dveří Aeroklubu Tábor [13:00-17:00]